Oferta

Produkty

O Texaltra

UWAGA!!!

Od 02.04.2012 Firma TEXALTRA POLSKA Sp. zmieniła siedzibę. Nowe dane teleadresowe w zakładce Kontakt.

 

 

TEXALTRA POLSKA Sp. z o.o. działalność swoją rozpoczęła w 1998 roku. Firma jest spółką rodzinną z dwuosobowym zarządem: Agata Gizowska - Prezes Zarządu i Małgorzata Gizowska - Wiceprezes Zarządu.

TEXALTRA POLSKA ma własny Skład Celny i dość duże stany magazynowe, co pozwala jej na realizację na bieżąco zamówień. Ta możliwość stwarza doskonałe warunki dla klientów, którzy mogą pozwolić sobie na minimalizację kosztów, co w obecnych czasach jest bardzo ważne.

Spółka zajmuje się importem i sprzedażą tkanin obiciowych na rynku krajowym i zagranicznym. Odbiorcami spółki są renomowani producenci mebli tapicerowanych i studia wystroju wnętrz. Wychodząc naprzeciw wymogom klientów firma oferuje bogatą ofertę tkanin po konkurencyjnych cenach, przy zapewnieniu najwyższej jakości oraz terminowych dostaw. Myślą przewodnią TEXALTRY POLSKA jest realizacja potrzeb klientów i wychodzenie naprzeciw ich oczekiwaniom. Firma nieustannie rozwija się, biorąc pod uwagę coraz większe wymagania odbiorców i przyszłe realia rynku. Elastyczność, świadomość potrzeb klientów oraz szybka realizacja zamówień są atutami Spółki. Jest ona otwarta na współpracę z firmami, które podobnie jak ona dążą do osiągnięcia pozycji lidera w przemyśle meblowym.